Bim Ayran Fiyatı 2024 (Dost, Koli Ayran ve 200ML) 2024 - Ücret Bilgi

Bim Ayran Fiyatı 2024 (Dost, Koli Ayran ve 200ML)

Bim ayran fiyatı araştırması yapan tüketiciler, 2024 yılında da geçen sene olduğu gibi fiyat araştırması yapmaktalar. Fakat bu sene BİM Koli ayran fiyatı araştırması yapan kişilerin sayısı geçen seneye göre daha da artmış durumda. Bunun en büyük sebebi, BİM Bardak Ayran Fiyatı araştırmasının oldukça fazla yapılması ve dost ayranın tüketiciler tarafından seviliyor olmasıdır. Yazımızın devamında Bim ayran fiyatı araştırması yapan ziyaretçilerimiz için gerekli olan fiyat bilgilendirmesini yapacağız. Bu fiyatları sizlere vermeden önce detaylı olarak araştırmakta ve ekonomik olarak zamlardan ne kadar etkilendiği hakkında ürünü inceledikten sonra fiyat bilgilendirmesini sizlere yapmaktayız.

Bim Dost Ayran Fiyatı 2024

Eğer son zamanlarda tekrardan fiyat artışı olmuş ise herhangi bir sürpriz yaşamamak için Bim mağazasına gittiğinizde, ilk olarak Bim ayran fiyatı için etiket fiyatına bakmanızı öneririz. En son yapılan artışlardan sonra edinmiş olduğumuz bilgilere göre Bim de yer alan ayran fiyatları şu şekilde: 

Bim AyranFiyatı
BİM Dost Şişe Ayran Fiyatı 21,00 TL 
BİM Bardak Ayran Fiyatı Dost7,00 TL 
Bim Ayran Fiyatı 2024

Ülke genelinde son zamanlarda her üründe olduğu gibi ayran fiyatları Bim mağazalarında da artış gösterdi. Yazımızın içerisinde bu fiyat artışlarının, ayran fiyatlarını ne şekilde etkilediği ve son fiyatların ne olduğu hakkında bilgi vereceğiz. Ayranın ülke genelinde çok fazla tüketilen içecekler arasında yer alması ve özellikle de yaz aylarında tüketilen vazgeçilmez ürünler arasında yer alması ile 2024 yılında da her sene olduğu gibi oldukça fazla rağbet gören ve tüketilen bir ürün olmasını sağlamaktadır. Ayrıca BİM ayranının yanına iyi gideceğini düşündüğümüz Bim Tavuk Fiyatları içeriğimiz ilginizi çekebilir.

Bim Ayran Koli Fiyatı 2023
Bim Ayran Fiyatı 2024 (Dost, Koli Ayran ve 200ML) 3

Bim Ayran Koli Fiyatı 2024

BİM dost şişe ve bardak ayran fiyatlarını paylaştıktan sonra sıra BİM ayran koli fiyatına geldi. Bu kolilerde 20 adet 200ml dost ayran bulunmaktadır. Güncel olarak;

  • BİM Dost ayran koli fiyatı Ağustos 2024 tarihinde 100TL’den satılmaktadır.

Ayran Fiyatı Detayları  

Bim mağazalarında satılan ayran fiyatları yukarıda yer alan tablodaki gibiyken, bardak ayranı koli şeklinde almak isteyen müşterilerin ise ödemesi gereken fiyat aralığı 50-55 TL civarındadır. 

YouTube video

Ayran fiyatları Bim mağazaları ve diğer marketlerde ekonomik olumsuzluklardan etkilenmektedir. Buna bağlı olarak yaşanan fiyat artışlarına bağlı olarak ayran aldıktan sonra kasa kısmında fiyat ödemesi yaparken, ürün fiyatına yeni gelmiş olan zamma bağlı olarak, ayran fiyatının tekrar artmasından etkilenmemek için ayran fiyatını iyi incelemenizi tekrardan tavsiye ederiz. Türkiye genelinde Bim de satılan dost ayran yazın sıcaklarda, lahmacun, pide yanında ve hayırlarda icilirken, damak tadına uygun oluşu ile her mevsim ve her an tüketilen ürünler arasındadır. 

BİM Ayran Nerede Üretiliyor?

BİM mağazalarında satılan ayranlar BİM’in kendi markası olan Dost ayranlardır. Bu ayranlar BİM tarafından işletilen fabrikalarda üretilmektedir.

BİM Ayran son tüketim tarihi nedir?

BİM Ayran son tüketim tarihi konusunda net bir tarih yok. Bu sebeple satın alırken mutlaka ayranların üzerindeki son tüketim tarihini inceleyiniz.


İlginizi Çekebilir;

4.4/5 - (5 oy kullanıldı.)

Yorum yapın


www.hepsiduman.com/ -