Bim Pirinç Fiyatları 2024 - Ücret Bilgi

Bim Pirinç Fiyatları

Her evde mutlaka bulunması gereken Bim pirinç fiyatları 2024 yılında son zamlar sonrası ne kadar oldu çokça merak ediliyordu. Bizde ziyaretçilerimiz tarafından bize doğrultulan sorular sonucunda basmati, osmancık, pilavlık ve baldo pirinç çeşitleri arasında 1 KG ve 2,5 KG lik pirinç fiyatlarını sizlerle paylaşıyorız.

Bim Pirinç Fiyatları 2024

Bu kısımda ise sizlere Bim pirinç fiyatı 2024 güncel listesini paylaşacağız. Aşağıda bulunan fiyat etiketleri güncel olarak Nisan 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Bim Pirinç ÇeşitleriFiyatı
1 KG Osmancık Pirinç48,00 TL
1 KG Pilavlık Pirinç36,50 TL
Bim 2,5 KG Baldo Pirinç 95,75 TL
1 KG Baldo Pirinç Fiyatı48,50 TL
1 KG Jasmine Pirinç46,00 TL
2,5 KG Pilavlık İthal Pirinç76,00 TL
1 KG Basmati Pirinç57,00 TL
Bim pirinç fiyatı 2024

Nohut, fasulye ve diğer yemeklerin kişilere göre vazgeçilmezi olan Bim pirinç fiyatı, ekonomik açıdan bakıldığı zaman son zamanlarda çok fazla zamlandı. Sporcuların içerisindeki lif oranı nedeniyle sporcuların tercih ettiği bilinse de daha çok aile ortamında yemek yiyen kişilerin daha fazla tüketmiş olduğu ürünler arasındadır. Birçok kişi tarafından severek tüketilen Bim pirinç fiyatı şu şekildedir:

Bim Baldo Pirinç Fiyatları

Baldo 1 kg pirinç Bim marketlerinde en çok satın alınan ürünler arasındadır. Bim baldo pirinç fiyatı 38,50 TL‘lik etiketi ile, kimi kişiler tarafından normal görülürken kimileri tarafından da pahalı olarak düşünülse de pirincin kalitesi ve tadı ile Bim  müşterilerinin her zaman için ön planda tutmuş olduğu pirinç çeşitleri arasında yer almaktadır.

Bim Pirinc Fiyatlari 2023

Bim Efsane Pirinç Fiyatları

Efsane markası özellikle un üretimi ile Türkiye genelinde bilinmektedir. Bunun yanında Bim efsane pirinç fiyatı  araştırması yapan kişiler, Bim  marketlerinde efsane markasına ait pirinçleri Baldo ismi ile görebilirler. Bu markaya ait olan pirinç fiyatları ağırlığa ve  türe göre  değişiklik göstermektedir. Fiyatlar aşağıda yer alan tabloda yazılıdır:

Efsane Pirinç ÇeşitleriFiyatı
Efsane Baldo (1 kg)38,50 TL
Efsane Baldo (2,5 kg)85,75 TL
Efsane Osmancık (1 kg)38,00 TL
Efsane Pilavlık (1 kg)26,50 TL

Bim pirinç fiyatı araştırması yapan müşterilere önerimiz, sayfamızdaki fiyatlar her ne kadar güncel olsa da ürün fiyatlarının hızlı bir şekilde değişebileceği ihtimalini göz önüne alarak, satın alma işlemi sırasında pirinç etiket fiyatını kontrol etmeleridir.

Bim Pirinç Markaları
Bim Pirinç Fiyatları 4

Bim Pirinç Markaları

Bim pirinç markalarıda ziyaretçilerimiz tarafından oldukça fazla merak edilen sorular arasındadır. Bu markalar editörlerimiz tarafından bizzat Bim markete giderek pirinçlerin incelenmesi sonucu ortaya çıkan markalardır. İşte Bim pirinç markaları;

  • Efsane pirinç,
  • Baldo pirinç,
  • Ovacık pirinç,
  • Pilavlık pirinç,
  • Jasmine pirinç ve
  • İthal pirinç

olarak satılmaktadır. 1 KG ve 2,5 KG lik iki ayrı pakette satışa sunulmaktadır.

YouTube video

Bim pirinç fiyatları ne zaman güncellendi?

Bim marketlerde satılan pirinç fiyatları en son Nisan 2024 tarihinde güncellenmiştir. Bu veriler bizzat editörlerimiz tarafından Bim markete giderek edinilen fiyat bilgilerini içermektedir. Yukarıdaki kısımda ise güncel Bim pirinç fiyatları verilerini inceleyebilirsiniz.

Bim pirinç son tüketim tarihi nedir?

Bim marketlerde satışa sunulan Osmancık, Baldo, İthal, Efsane ve Jasmine pirinçlerin son tüketim tarihi üretim tarihinden 1 yıl sonrasına kadardır. Siz yinede satın almadan önce mutlaka pirinç paketi üzerindeki son tüketim tarihini inceleyin.


İlginizi Çekebilir;

5/5 - (7 oy kullanıldı.)

Yorum yapın


www.hepsiduman.com/ -