Savoy Viski Fiyatı

Son zamlar sonrasında Savoy viski fiyatı araştırması artmış durumda. Sitemize gelen ziyaretçilerimiz tarafından da savoy viski 100’lük fiyatı başta olmak üzere savoy viski 70’lik ve 35’lik viski fiyatlarını da sizlere paylaşacağız. Ayrıca bu içeriğimizde diğer içeriklerimizde farklı olarak Savoy viski yorumlarını da dahil edeceğiz.

Savoy Viski Fiyatı 2023

Merkezi Bulgaristan olan Savoy viski fiyatları 2023 yılında ne kadar olmuş merak eden ziyaretçilerimiz için araştırma yaptık. Kaynaklarımızdan aldığımız bilgilere göre güncel 35’lik, 70’lik ve 100’lük savoy viski fiyatı aşağıdaki gibidir;

Savoy Viski Çeşidi Fiyatları
100’lük Savoy viski fiyatı (1LT) 360 TL
75’lik Savoy viski fiyatı240 TL
35’lik Savoy viski fiyatı195 TL

Bulgarlar tarafından üretilen Savoy viski haliyle ülkemizde ateş pahası fiyat etiketlerine sahip oluyor. Bu sebepten ötürü Savoy viski 100lük fiyatı araştırması yapan kişiler hüsrana uğrayabiliyor…

Savoy Viski Fiyatı 2023

Savoy Viski Yorumları

İnternet üzerinde yaptığımız araştırmalar sonucu daha önce Savoy viskiyi deneyimleyen kişilerin yorumlarını sizler için bu kısımda derledik. Aşağıda bulunan Savoy viski yorumları gerçek insanlar tarafından yazılmıştır.

Geceden hayvan gibi Savoy içinde sabah baş ağrısı yapmıyor bu yüzden çok seviyorum onu.

Tek kelime ile Savoy viskinin 10 numara olduğunu söyleyebilirim. Tat olarak Red label viskisine yakın ama bu daha iyi gibi. Bulgarlar bu işi yapıyor!

Fiyat / performans açısından fazlasıyla iyi olan bir viski. Viski sever kişiler eğer bu yorumu okuyorsa mutlaka Savoy viskiyi denemelerini öneriyorum.

Yukarıdaki kısımda sizlere daha önce Savoy viski kullanan kişiler tarafından yazılan yorumları göreceksiniz. Sizde daha önce bu viskiyi tattıysanız yorumlar kısmında bizlerle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

YouTube video

Bulgaristan Savoy viski 1 lt fiyatı nedir?

Bulgaristan’da 100’lük Savoy viski fiyatı 11 Euro’dur. Güncel olarak Euro 21,48 TL’den işlem gördüğünü varsayarsak Savoy viski 1lt Bulgaristan fiyatı 231 TL’dir.

Savoy viski fiyatı ne kadar?

Savoy viski fiyatları kaçlık olduğuna göre değişmektedir. Güncel olarak 75’lik savoy viski 240 TL’den satılmaktadır.

Savoy viski 100’lük fiyatı ne kadar?

Türkiye’de satılan Savoy viski 100lük fiyatı 360 TL’dir. Bu fiyat verisi Mayıs 2023 tarihi itibari ile güncellenmiş fiyat etiketidir.


İlginizi Çekebilir;

5/5 - (6 oy kullanıldı.)

Yorum yapın