Bim Ped Fiyatları 2024 (Molped, Scarlett Ped Fiyatı) 2024 - Ücret Bilgi

Bim Ped Fiyatları 2024 (Molped, Scarlett Ped Fiyatı)

Bim ped fiyatı kadınların regl dönemlerinin olmazsa olmazı ve temel ihtiyaçlarındandır. Bim her çeşit ürünü ve ürünlerinde çeşitliliğini içerisinde barındıran hem kaliteli hem de bütçelere uygun fiyat çeşitleriyle en çok tercih edilen marketlerdendir.

Bim Ped Fiyatı 2024

En güncel 2024 Bim ped fiyatı en son Nisan ayında güncellenmiştir. Bim’de ağırlıklı olarak scarlett ve molped ürünleri bulunsa da orkid, kotex ve lal gibi farklı markalardan ürünler bulunabilmektedir. Ayrıca haftalık aktüel ürünlerde farklı markalardan ürünler de reyonda yerlerini alabiliyor. Bunun için haftalık Bim aktüel ürünlerini takip edebilirsiniz. En güncel Bim ped çeşitleri ve fiyatlarını sizler için hazırladık.

Bim Ped ÇeşitleriFiyatları
14’lü Scarlett Ultra Gece Hijyenik Ped29,00 TL
20’li Scarlett Ultra Normal Hijyenik Ped27,00 TL
Orkid Platinium Hijyenik Ped44,50 TL
Kotex 10-12 Adet Hijyenik Ped42,25 TL
10’lu Lal Hijyenik Ped Çeşitleri18,50 TL
30’lu Bim Molped Fiyatı Günlük Ped31,50 TL
20’li Scarlett Tek Sargılı Günlük Ped19,50 TL
Bim Scarlett Ped Fiyatı

Bim Scarlett Ped Fiyatı

Bim scarlett ped fiyatları konusunu merak eden kişiler için ayrıca değinmek istedik. Bim marketlerde ağırlıklı olarak ve günlük ped olarak Scarlett ve Molped markaların ürünleri bulunur. Scarlett Bim’in kendi markası olduğundan gündüz, gece, ultra her çeşidi bulunmaktadır. En güncel Scarlett ped ürün çeşitleri ve fiyatları şu şekildedir:

Bim Scarlett Ped ÇeşitleriFiyatları
Scarlett 14’lü Ultra Gece Hijyenik Ped27,00 TL
Scarlett 20’li Ultra Normal Hijyenik Ped27,00 TL
Scarlett 20’li Tek Sargılı Günlük Ped19,50 TL

Bim Lal pedleri de Bim’in kendi marka ürünüdür. Bim’de satılan Lal marka pedler hem ucuz, hem de çok tercih edilen ürünler arasındadır. Lal marka ped çeşitleri 8,50TL’ye satılmaktadır. Bim’de tespit edilen tüm ped fiyatları en güncel ped fiyatlarıdır. Bim’in tüm mağazalarında da aynı fiyatlardan satılmaktadır.

YouTube video

Bim’den ped satın almak isteyen kullanıcılar özellikle 2024 yılı artan enflasyon nedeniyle fiyatları araştırmaya devam ediyor. Ekonominin çok hızlı ve dengesiz olarak ilerlediği son günlerde Bim ped fiyatlarını merak edenler için ayrıntılı olarak paylaşacağımız Bim ped çeşitleri ve fiyatları sayesinde market alışverişlerini yapabilecekler.

Bim Ped Markaları

Bim marketlerde satılan ped markalarını merak eden kullancılarımızın Bim ped markaları / çeşitleri şeklinde araştırmalar yaptığı için bu konuya da değinmek istedik. İşte Bim ped çeşitleri;

  • Scarlett
  • Orkid
  • Kodex
  • Lal
  • Molped

markalarına evinizin en yakınındaki Bim marketlerden satın alabilirsiniz.

Bim günlük ped fiyatı ne kadar?

Bim’de satılan günlük ped fiyatlarını merak eden ziyaretçilerimiz için Bim günlük ped fiyatını da sizlerle paylaşmak istedik. Bim markette satılan 30’lu Molped Günlük Ped fiyatı 31,50 TL’dir.

Bim ped fiyatı güncel midir?

Bim marketlerde satılan ve sitemiz üzerinde bu konu hakkında fiyat verilerini paylaştığımız Bim ped fiyatı, Mayıs 2024 itibari ile güncel verilerdir.

Scarlett ped hangi markette?

Scarlett pedler hangi markette satılıyor merak ediyorsanız bunun tek cevabı var. Scarlett pedler Bim marketlerde satılmaktadır.

Bim’in pedi iyi mi?

Bim marketlerde satılan pedler genel kullananlar yorumlarını incelediğimizde iyi olduğu söyleniyor. En iyi sonucu alıp denemenizdir.


İlginizi Çekebilir;

5/5 - (5 oy kullanıldı.)

Yorum yapın


www.hepsiduman.com/ -