Bim Bebek Maması Fiyatları 2024 - Ücret Bilgi

Bim Bebek Maması Fiyatları

Bebeği olan her ailenin genelde aldığı Bim bebek maması fiyatları ile 2024 yılında aileleri düşündürüyor. Yapılan zamlardan etkilenen birçok üründe olduğu gibi fiyat artışı ile tüketicilerin fiyatını merak ettiği ürünlerden birisi haline gelmiştir. Bim bebek maması sayesinde bebeğin beslenme düzeni sağlanırken, mamanın içerisinde barındırmış olduğu besinler, bebek gelişimi için önemli bir yer tutmaktadır.  

Bim Bebek Maması Fiyatları 2024

Bim bebek maması, içeriği ve bebekler için sindirilebilir olması sayesinde, bebeklerin bağışıklık sistemini güçlenmesine yardımcı olur. 2024 yılında evinde bebeği olan kişiler için satın alacakları bebek mamalarının fiyatlarını araştırdık. Sitemiz içerisinde yer alan tüm fiyatlarda olduğu gibi Bim bebek maması fiyatları tablomuzda yer alan tutarlar da birçok yerin fiyat kıyaslaması yapılarak, piyasanın ortalama olarak fiyatı çıkarılmıştır. Güncel olarak piyasada satılan Bim bebek maması fiyatları şu şekildedir: 

Bebek Maması  Fiyatları 
Bebivita Devam Sütü 500 GR 70 TL 
Bebivita  Kavanoz Mama Çeşitleri 125 GR 480 TL 
Bebivita Kaşık Mama 300 GR 23,00 TL 
Hero Baby Sütlü, İrmikli ve Pirinçli Kaşık Mama 400 GR 24,90 TL 
Hero Baby Kavanoz Mama 125 GR  8.25 TL 
Bim Bebek Maması Fiyatları 2024

Bim marketlerde her ne kadar piyasaya göre fiyat olarak aynı kalitedeki mamaların daha uyguna satıldığını söyleyebilsek de ekonomik açıdan bakıldığı zaman Bim bebek maması da düzenli olarak alınması gerektiği için ailelere ekonomik açıdan küçümsenemeyecek harcamalara itmektedir.  

Bim Bebek Maması Fiyatları 2023

Aileler, bebeğin damak zevkine uygun ve ekonomik açıdan bütçeyi zorlamayacak mamaları tercih etmek istemektedirler. Bim de müşterilerine sunmuş olduğu iki marka seçeneği ile Bebivita ve Hero Baby markalarının bebek mamalarını satarak, müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışmaktadır.  

İlginizi Çekebilir: Bim Garnitür Fiyatı

Bim Bebek Maması Çeşitleri

Bim marketlerde satılan bebek maması markaları aşağıda sizler için sıralanmıştır;

  • Bebivita
  • Hero

markalarına ait bim bebek mamalarını size en yakın Bim marketlerden satın alabilirsiniz.

Bim Bebek Maması Fiyat Tahmini

Bebeklerin gelişimi için yedirilen bebek maması, piyasadaki her ürün gibi fiyat artışı yaşamıştır. Hala da artışlardan az ya da çok etkilenmekte ve fiyatı yükselebilmektedir. Fakat Bim toptan ürün alması ve Türkiye’nin sayılı büyük zincir marketlerinden olmasının avantajı ile daha uyguna bebek mamalarını tedarik etmekte ve satışını yapmaktadır. Bundan dolayı Bim bebek maması fiyatları, piyasaya göre daha uygun fiyatlara satılabilmektedir. Bunun yanında Bim aktüel ürünler kataloğunda yayınlanan indirimlerde de kimi zaman bebek maması yer almaktadır. Bu indirimleri de takip ettiğiniz takdirde, bebek mamasını daha uygun fiyatlara alabilmeniz mümkündür. 

5/5 - (1 oy kullanıldı.)

Yorum yapın


www.hepsiduman.com/ -